سلام خدمت كاربران ارزشمند

با توجه به بازار فعلي فروش محصولات اپل در ايران و به خصوص فروش وسيعي از آيفون بر آن شديم كه تا در حد توان به تمام هموطنان عزيز كه قصد خريد اين گوشي پر طرفدار در ايران را دارند ياري برسانيم و تمام اطلاعات لازم براي خريد موفق به تك تك كاربران با هر سطح دانش را بدهيم تا هموطنان عزيز حق داشتن محصول اورجينال با قيمت واقعي آنرا داشته باشند.

متاسفانه به دليل نداشتن نمايندگي و خدمات پس از فروش رسمي محصولات اپل در ايران و هيچ گونه نظارت دقيق از سوي مراجع زير صلاح، شاهد سو استفاده برخي از فروشندگان از عدم اطلاعات خريداران بوديم و هستيم

در همين راستا با ايجاد اين سايت تمام تلاش خود را مي كنيم كه از اين سواستفاده ها جلوگيري كنيم.

هدف ما بررسي كامل بازارهاي فعال تهران در زمینه فروش آيفون و قرار دادن قيمت واقعي و عادلانه كه در بازارهاي تهران معامله مي شود را قرار دهيم تا شما كه قصد خريد را داريد با آگاهي از قيمت هاي واقعي براي خريد اقدام كنيد تا از نظر هزينه ، هزينه واقعي براي پرداخت محصول اورجينال را پرداخت كنيد.

از اين رو تمام تلاش خود را به كار ميبريم تا شما توان تشخيص اجناس اصلي و اورجينال را از اجناس تقلبي و متفرقه يا كاركرده كه متاسفانه به جاي اجناس اصلي و آكبند فروخته مي شوند را بدست آوريد.

تمام تلاش خود را مي كنيم ليستي از فروشگاهایي كه در بازار هاي ايران واقعا متعهد هستند و در فروش محصولات اپل هيچ دخل و تصرفي انجام نميدهند و محصولات اورجينال را با قيمت واقعي عرضه مي كنند به دست بياوريم و آنرا در اختيار شما قرار دهيم، در اين رابطه اگر فروشگاهي  اعتقاد به بهترين خدمات را دارد و کلیه حقوق مشتری را لحاظ می کنند ، ما آماده ايم با بررسي دقيق از فروش اين دوستان ، فروشگاه آنها را در اين صفحه اعلام كنيم .

در پايان از تمام دوستاني كه قصد خريد آيفون را دارند تقاضا ميكنيم از قسمت هاي مربوط به خريد آيفون ديدن كنند و نكات مهم را مد نظر قرار دهند تا به اميد خدا خريد بسيار خوبي داشته باشند.

با سپاس

مدير سايت قيمت آيفون